KONST / Litografier / Litografi 8023519
nr 802 3519
Litografi
Haage, Apotek, signerad -82, 147/250, motivets mått: 52x40
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:52:10
100 kr
150 kr
200 kr